Specjalista ds. marketingu

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • jesteśmy młodym i głodnym sukcesu zespołem marketingowców,
  • doceniamy inicjatywę - u nas możesz wprowadzać swoje pomysły,
  • damy Ci możliwość rozwoju zawodowego,
  • oferujemy stabilne i długofalowe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz benefity,
  • oferujemy wynagrodzenie odpowiednie do Twoich kwalifikacji,
  • jesteśmy stabilną i znaną w branży firmą (13 lat na rynku),
  • mamy biuro 15 km od Lublina, więc korki są w drugą stronę :)

Co będziesz robić:

  • przygotowywać zdjęcia produktowe do publikacji,
  • dbać o jak najlepszą prezentację produktów na aukcjach (m.in. Allegro) i w sklepie internetowym,
  • przygotowywać scenariusze do filmów promujących produkty i firmę,
  • nadzorować pracę firm zewnętrznych (foto i video),
  • analizować działania konkurencji oraz wyciągać z nich wnioski,
  • wyszukiwać nowe trendy w zakresie prezentacji produktów i wdrażać je w życie.

Czego od Ciebie oczekujemy:

  • znajomości programów graficznych (Photoshop),
  • wyczucia stylu i dbałości o szczegóły,
  • dokładności, skrupulatności i zaangażowania,
  • zmysłu technicznego,
  • jarania się motoryzacją,
  • głowy pełnej pomysłów :),
  • jeżeli znasz podstawy tworzenia video, obsługiwałeś sklep internetowy albo ogarniasz Ebay lub Amazon, nie zapomnij wspomnieć o tym w CV, bo będzie to dodatkowy atut!

Aplikuj do nas już dziś i wspólnie stwórzmy zespół najlepszych specjalistów!

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Prosimy o dopisanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. Nr 133 poz. 833)".

Asystent/-ka w Dziale Handlowym

Co oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • wynagrodzenie odpowiednie do kwalifikacji oraz doceniające inicjatywę,
  • atrakcyjny system premiowy,
  • przeszkolenie w zakresie niezbędnym do pracy na danym stanowisku,
  • współpracę ze stabilną firmą (13 lat na rynku),
  • pracę w młodym i ambitnym zespole.

Czego oczekujemy:

  • znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (warunek konieczny),
  • praktycznej znajomości pakietu Microsoft Office (w szczególności Excel i pokrewne),
  • samodzielności,
  • bardzo dobrej organizacji pracy własnej.

Mile widziane:

  • znajomość programu WF-Mag,
  • znajomość branży warsztatowej,
  • zmysł techniczny.

Twoje obowiązki:

  • obsługa zapytań telefonicznych/mailowych i przygotowywanie ofert,
  • nadzór nad obiegiem dokumentów w Dziale,
  • dbałość o terminową realizację zamówień,
  • kontakt z klientami.

Nie widzisz oferty dla siebie, ale chcesz z nami pracować? Prześlij nam swoje dokumenty aplikacyjne:

  • CV
  • list motywacyjny
  • portfolio (jeżeli wymaga tego stanowisko)

Dokumenty wyślij na praca@phu-szczepan.pl.
Pamiętaj o dopisaniu klauzuli: “"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. Nr 133 poz. 833)".

Skontaktuj się z nami!
Tel: 81 565 71 71
praca@phu-szczepan.pl
Pracujemy od poniedziałku do piątku
od 8.00 do 16.00